На Полтавщині розбився вертоліт. Загинув колишній міністр

Як інформує ДСНС, 21 жовтня о 16:00 до ДСНС надійшло повідомлення, що поблизу с. Тарасенкове Оржицького району сталося падіння вертольоту «Робінсон – 44», внаслідок чого загинула 1 особа. Вертоліт слідував з м. Київ до Полтавської області. О 17 год. 21 хв. пожежу, що виникла внаслідок падіння вертольоту, ліквідовано. Від ДСНС для ліквідації наслідків події було залучено 4 чол. о/с та 1 од. техніки.

Українська правда інформує, що в аварії вертольота загинув колишній міністр Кутовий.

Колишній віцепрем’єр-міністр Павло Розенко у Facebook повідомив, що загинув Тарас Кутовий.


Тарас Вікторович Кутовий (нар. 25 лютого 1976, Київ — 21 жовтня 2019) — український політик. Народний депутат України VII та VIII скликань. Міністр аграрної політики та продовольства України в уряді Володимира Гройсмана (2016—2018).

Next Post

Особиста охорона. Функції та обов'язки

Особиста охорона, коли вона ефективна та надійна, навряд чи може надаватись однією конкретною особою. У будь-якому випадку це команда професіоналів, оснащених відповідним обладнанням та засобами комунікації. Компанія https://topguard.ua/ надає кваліфіковані охоронні послуги та знає про особисту охорону більше. Як особиста охорона забезпечує безпеку людини Цінність одного або навіть декількох некваліфікованих […]