На початок цього тижня розпочато біля 100 кримінальних проваджень, щодо підробки ПЛР-тестів та ковід-сертифікатів (відео)

На початок цього тижня поліцією розпочато вже майже 100 кримінальних проваджень, щодо підробки ПЛР-тестів та ковід-сертифікатів. Про це повідомив Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

“Понад 700 смертей від коронавірусу за добу. Україна ледь не потонула в підробних довідках про вакцинацію. В останні дні злодії розгорнули свою діяльність ледь не в промисловому масштабі. Думаючи, що опинилися в Бога за пазухою. Лічені години знадобилося правоохоронцям, щоб жорстко дати зрозуміти: спокійно заробляти, виготовляючи фейкові ковід-сертифікати та ПЛР-тести їм не вдасться. Ми не дозволимо заробляти на криміналі. Обшуки проведено у київських ділків, харківських у Мелітополі та в Запоріжжі. На початок цього тижня розпочато вже майже 100 кримінальних проваджень, щодо підробки ПЛР-тестів та ковід-сертифікатів”, – повідомив Перший заступник Міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

Next Post

Здається в оренду кабінет в салоні краси

Здається в оренду кабінет в салоні краси для б’юті сфери. Приміщення з охороною та відео наглядом. Площа 20 кв.м в м.Золочеві по вул. Січових Стрільців (неподалік центру міста). Деталі за тел. 0964013044. Поділіться цим у соцмережах: