На площі Вічевій у Золочеві встановили “кіоски для любих друзів” (відео)

Історія про “двоякі стандарти” та “кіоски для любих друзів” на площі Вічевій у Золочеві набула свого продовження.
Раніше стало відомо, що на площі, недалеко пам’ятника Маркіяну Шашкевичу, заливають ймовірні фундаменти. Люди викликали поліцію та кореспондентів “Золочів.нет”. Нам вдалося поспілкуватися із одним з підприємців, який мабуть таки має стосунок до тих робіт, що станом на час зйомки проводилися. Ми намагалися дізнатися, чи є всі дозвільні документи на проведення такого роду будівельних робіт. Проте дозвільних документів нам не показали, а направили у мерію.

І ми “прямим ходом” зробили запит у Золочівську міську раду. Намагалися дізнатися відповіді на такі запитання:
– Чи будуть встановлені нові (замінені) МАФи на площі Вічевій у Золочеві?
– Станом на 22.07.2019 року на місці МАФів на площі Вічевій проводилися підготовчі роботи, заливався фундамент. Хто проводить дані роботи та хто фінансує?
– Чи є дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції на спорудження з фундаментів об’єктів для торгівлі чи для здійснення підприємницької діяльності на площі Вічевій у Золочеві?
– Чи було внесено зміни в проект «Реконструкції площі Вічевої
(М. Шашкевича), вул. М. Шашкевича і прилеглих вулиць у м. Золочеві Львівської області»? Якщо зміни внесено, то які?
– В який термін буде завершено реконструкцію площі Вічевої?

Проте нам відповіли так, що на площі Вічевій у місті Золочеві будуть встановлені нові “тимчасові споруди” в кількості 3 штук. Решту інформацію, в тому числі про дозвіл, обіцяють вивчити і надати. Мабуть, досі ще не вивчили чи законно встановили дані “МАФи”?

На одному з старих МАФів то з’являвся, то зникав, так званий “паспорт об’єкту”, де йдеться про реконструкцію існуючих торгових кіосків. І тут виникають суперечності: у відповіді на запит міський голова називає ці споруди “тимчасовими”, а у себе в Фейсбук “новими кіосками”, а архітектор і в “паспорті об’єкту” називають то “реконструкцією існуючих торгових кіосків”. А як є насправді?

Виглядає так, що досі міська рада не може відповісти чи є всі необхідні документи на встановлення цих конструкцій. Тому історія про “двоякі стандарти”, на жаль, матиме продовження.

Нагадаємо, що ремонт площі Вічевої розпочався у жовтні 2017 року. Відтоді було багато суперечок, і поки люди бідкаються, що ця реконструкція затягнулася на кілька років, чиновники розводять руками, бо нібито мало грошей. Найбільше соромно за такий довгий ремонт перед гостями, а також це створює незручності для мешканців міста.

Next Post

Червоненське вище професійне училище запрошує на навчання

Державний професійно-технічний навчальний заклад Червоненське вище професійне училище запрошує випускників 9 та 11 класів на навчання за такими спеціальностями: 1. Оператор комп’ютерного набору. Обліковець (Реєстрація бухгалтерських даних) 2. Перукар. Перукар-модельєр. Манікюрниця 3. Кравець  4.Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій категорій «В», «С» 5.Електрогазозварник, коваль ручного […]