На Пліснеську відтворюють хату у якій 1000 років тому жили люди (відео)

На Пліснеську, що у Золочівському районі на Львівщині, реалізовують проєкт “Пліснеська хижа” – це реконструкція слов’янського заглибленого житла, в якому проживали люди близько 1000 років тому.

Поруч проводять археологічні розкопки, де віднайдено рештки хати в якій власне 1000 років втому жили люди, що дозволяє повною мірою осягнути весь процес відтворення.

Детально про цю цікаву історичну реконструкцію у коментарі “Золочів.нет” розповіли заступник директора Адміністрації історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” Андрій Филипчук, фахівець історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ”, реконструктор, голова ГО “Чорна Галич” Ярема Іванців та завідувач науково-дослідного відділу історико-культурного заповідника “Давній Пліснеськ” Оксана Якубовська.

До слова, охочі зможуть відвідати заповідник і будову. Екскурсії проводяться за попереднім записом.

Next Post

У Золочівському професійному ліцеї відбулося свято останнього дзвоника (відео)

30 червня у Золочівському професійному ліцеї відзначили свято останнього дзвоника. Студентів та випускників вітали директор ліцею Михайло Рудий, гості, класні керівники, батьки. Благословив присутніх о. Орест Галан. Поділіться цим у соцмережах: