На підприємстві „Електроконтакт Україна“ відкрили їдальню (відео)

ТзОВ „Електроконтакт Україна“ займається виробництвом кабельних мереж для автомобільної промисловості. На даний час основними замовниками підприємства є всесвітньо відомі автомобілебудівні концерни „Daimler“, „BMW“ та „General Motors“ (Opel).
Нещодавно на підприємстві почала працювати нова їдальня, де від тепер працівники мають змогу смачно, якісно та доступно харчуватися.
«Досить гарно, досить гарне обслуговування, досить смачна кухня. Дуже все супер! В нас є перше, друге, компот, узвар…» — ділиться враженнями працівник ТзОВ „Електроконтакт Україна“.
Керівництво цього підприємства продумало зручність приміщення та систему видачі їжі. Тут кожен працівник може дізнатись меню і обрати страву до смаку напередодні. Харчування тут якісне і поживне.
Детальніше про нововведення на підприємстві нам розповів його генеральний
директор Шюлєр Йорг Мартін:
«Ми дуже хочемо, щоб на нашій кухні професійно працювали та готували їжу. Це не означає, що наш персонал немає попереднього досвіду роботи на кухні. Саме з цією метою ми знайшли спеціальну фірму, котра уже тривалий період часу займається кваліфікованим приготуванням їжі, і власне харчуванням. Ми зробили ставку на них. На те, що вони будуть обслуговувати наших працівників. Ми власне співпрацюємо з цією фірмою, тому, що у них є чесні та відповідальні люди. Котрі чесно займаються своєю справою і сподіваємось, що співпраця з ними триватиме дуже довгий час ».
«Будь-ласка, приходьте до нас на роботу в „Електроконтакт Україна“. Працюйте у нас і будете також харчуватись у нашій хорошій кухні. Ми чекаємо на вас» – запрошує директор ТзОВ „Електроконтакт Україна“ Шюлєр Йорг Мартін.

Залишити відповідь

Next Post

Через сильні снігопади на околицях Золочева виникли затори

Через складні погодні умови, численні опади снігу та сильні пориви вітру,  на околицях Золочева виникли затори.  В одному з таких заторів, 15 грудня,  протягом кількох годин, на автодорозі в сторону  села Єлиховичі, стояло близько  20 машин, лісовоз та декілька  автобусів з пасажирами, які їхали в села.   Радує те, що […]