На підприємстві “Агроль” показали процес виробництва (відео)

Агроль

На території с. Підгайчики, що на Львівщині функціонує сучасна українська компанія Товариство з обмеженою відповідальністю «Агроль», яка спеціалізується на виробництві м’яса бройлера та постачанні його на ринок України. Проте в перспективі підприємство не виключає можливість експортувати свою продукцію й за кордон.

Новозбудований забійний цех повністю відповідає всім міжнародним стандартам, сертифікатам.

Вирощування птиці та первинна м’ясопереробка здійснюється на власних виробничих потужностях компанії, що зосереджені у Львівській області.

Незмінними принципами роботи компанії є дотримання високих європейських стандартів якості які створюють ідеальні умови для виробництва якісного м’яса птиці.

Забій курей на підприємстві це складний автоматизований процес, який складається з багатьох етапів. Відбувається індивідуальна автоматизація кожного з основних етапів процесу з фокусом на гуманному поводженні з птицею, з дотриманням вимог біобезпеки, якістю продукції та екологічності.

Структурний підрозділ ТОВ «Агроль» розташований у селі Підгайчики є безвідходним виробництвом. В процесі виробничої діяльності на підприємстві утворюються ряд побічних продуктів тваринного походження, здійснюється роздільне збирання за окремими компонентами з метою подальшої переробки та утилізації.

Підприємством укладено відповідні договори поставки побічних продуктів тваринного походження, вивіз яких здійснюється за місцем вимоги замовника.

Утилізація відходів ТОВ «Агроль» економічно обґрунтована та екологічно безпечна.


Next Post

Вітання для Любові Прохніцької

Святкує ювілей Любов Прохніцька. Кохану дружину, люблячу матусю, найкращу бабусю вітають чоловік Роман, дочка Галина з сім’єю, син Петро з сім’ю. З ювілеєм шлем своє вітання: Здоров’я Вам міцного, як граніт, А ще – усі найкращі побажання На многих, многих, довгих літ! Хай доля буде щедра і ласкава, Хай щастя […]
Вітання