На підприємстві «Електроконтакт Україна» відкрили нову лінію (відео)

ekuНа підприємстві «Електроконтакт Україна» у Золочеві, що є виробником продукції для автомобілів BMW, Opel, Audi, Mercedes та Porsche, відкрили нову лінію.

“У зв’язку з отриманням нових договорів від компанії BMW наша фірма отримала можливість розвиватися далі і наступним розвитком нашої компанії це буде розвиток і побудова нового заводу у місті Броди. Місто Броди ми вибрали з тої причини, що саме місто знаходиться неподалік від Золочева, що там є кадри, які ми можемо залучити до нашого виробництва…
Сьогодні в Золочеві ми вже розпочали виготовлення кабельних мереж до моторів BMW за допомогою бродівського персоналу…”, – розповідає директор підприємства Володимир Юрцан.

Як розповідають ТзОВ «Електроконтакт Україна», закінчення будівництва нового заводу у Бродах планується на перший квартал 2017 року. Даний завод буде зразком для усієї компанії.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Куцика Мирослава Орестовича

20 березня святкує свій 60-ти річний ювілей Куцик Мирослав Орестович. Слова вітання йому посилають дружина, діти, внуки. Нехай цвітуть під небом синьооким Ще довго-довго дні й літа, А тиха радість, чиста і висока, Щоденно хай до хати заверта! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай […]