На «Підкамені-2012» буде «свіжа кров» – «Rock-H»

Після підведення підсумків інтернет голосування у соціальній мережі Facebook оргкомітет «Підкаменя-2012» активно взявся за наповнення програми фестивалю. Арт-директор фестивалю Павло Войціховський обіцяє на цьогорічному дійстві багато «свіжої крові» та інших несподіванок.

Однією із родзинок вечірньої сцени «Підкаменя» стане виступ мукачівського гурту «Rock-H» або «Рокаш». Створений восени 2008 року гурт, творить рок з елементами академічної музики і закарпатського фольку (див. тут: http://rock-h.com.ua). Слово «Рокаш» закарпатською говіркою означає «гурт», «спільнота» і, одночасно, має корінь «рок», позначаючи стиль музики колективу.

Ще доволі молодий гурт має вже значні здобутки: став півфіналістом проекту «Свіжа кров» на телеканалі М1 (2010 рік), лауреатом фестивалю «Червона рута» 2011 року, виступав на багатьох концертах, фестивалях та у телевізійних проектах. Пісня гурту «Вінкочервеноє» стала неофіційним гімном Мукачівського фестивалю вина…

«Попри наш чималий досвід виступів на різного роду фестивалях,- каже керівник «Рокашу» Віктор Янцо, – ми з радістю погодились виступити у Підкамені. Адже це – один із найзнанішихетнофестивалів України. З нетерпінням чекаємо серпня».

Нагадуємо, що 8-12 серпня відбудеться фестиваль «Підкамінь 2012».

Прес-служба Етнофестивалю «Підкамінь-2012»

Читайте також:

Користувачі Facebook визначилися кого хочуть бачити на Підкамені 2012

У фестивалю “Підкамінь” новий логотип

Визначено обличчя фестивалю «Підкамінь 2012»

Залишити відповідь

Next Post

"Найщиріший фан України" став зіркою інтернету

Хлопчика звати Тимур, йому 6 років і живе він у Києві. Це був його перший вихід на великий футбол. Після феєричного матчу Україна – Швеція, фотографія з маленьким хлопчиком під назвою “Найщиріший фанат України” буквально підірвала інтернет. Фото з неймовірною швидкістю набирало лайки в усіх соціальних мережах. Знімок навіть опублікували […]