На Перемишлянщині створено нову місцеву пожежну команду

Перемишлянський район: безпеку мешканців гарантуватиме нова місцева пожежна команда. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області.

“23 липня в с. Романів Перемишлянського району відбулося урочисте відкриття місцевої пожежної команди.

Зазначимо, що місцева пожежна команда створена на території тракторної бригади місцевого підприємства у с. Романів Перемишлянського району. На чергуванні постійно перебуватимуть 4 рятувальники, які зможуть оперативно виїхати на бойовий виклик.

Відкриття місцевої пожежної команди відбулося завдяки плідній співпраці усіх гілок влади та бізнесу. Новостворена команда вогнеборців має забезпечити надійний протипожежний захист прилеглих населених пунктів.

Почесні гості перерізали символічну червону стрічку на вході до пожежного депо, після чого представники духовенства освятили приміщення, де вогнеборці чергуватимуть. Освятили також й пожежний автомобіль, аби він ніколи не підводив у роботі рятувальників.” – йдеться у повідомлені ДСНС.

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині під час ремонту на горищі та на недіючому заводі виявили ємності із ртуттю

23 липня о 10:31 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на вул. Шевченка, 73 в с. Лани, Пустомитівського району, під час ремонтних робіт на горищі господарської будівлі в стіні виявили ємності із ртуттю. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Львівській області. “На місце події виїхали місцеві рятувальники. […]