На патрулювання українських доріг заступили поліцейські «фантоми» (відео)

Поліцейські фантоми
Поліцейські «фантоми»

Сьогодні на патрулювання українських доріг заступили поліцейські «фантоми» 🚔. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Національну поліцію України.

“25 січня на патрулювання українських доріг заступають поліцейські «фантоми». Це автомобілі патрульної поліції, які візуально не відрізнятимуться від інших автомобілів-учасників дорожнього руху. Насамперед — це пересувні комплекси фіксації швидкості транспортних засобів під час руху, які можуть фіксувати до 50 рухомих цілей одночасно. 🔹У разі автоматичної фіксації автомобілем-«фантом» порушень на дорозі, дані відправляються до системи автоматичної фіксації. 🔹Після чого автоматично формується постанова про адміністративне правопорушення. 🔹Уповноважений поліцейський, проаналізувавши отримані матеріали, виносить адміністративну постанову з накладанням кваліфікованого електронного підпису. ➡️Тобто унеможливлюється людський фактор і таку постанову неможливо підробити. ➡️На автомобілях несуть службу поліцейські у форменому одязі та зі службовими посвідченнями. Тож важливо, що «фантоми» можуть зупиняти автомобілі порушників. Але це буде стосуватись найзухваліших і найнебезпечніших порушень ПДР”, – інформує Національна поліція.

Next Post

На роботу запрошуються охоронці

Вимоги до кандидатів: відповідальність. Перевага – досвід роботи в охороні, силових структурах, служба в армії. Обов’язки: – забезпечення охорони об’єктів та офісних приміщень; – охорона майна та матеріальних цінностей. Умови роботи: офіційне працевлаштування, забезпечення уніформою, гідний рівень заробітної плати. Дзвоніть за тел.: 0673370449 з 9:00 до 18:00. Поділіться цим у […]
робота охорона