На Олімпіаді-2012 Львів записали, як регіон Росії

На офіційному сайті Олімпіади-2012 в Лондоні Україну позначили “регіон Україна”, а Львів – як один із російських регіонів.

Так, в біографії російської гімнастки Кароліни Севастьянова в графі місця народження вказано “Ukraine region”, – передає Цензор.НЕТ.

Крім того, в інформації про волейболіста Тараса Хтея також вказано: Lvоv Region (RUS).

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри пройдуть у Лондоні з 27 липня по 12 серпня цього року. Україну на Олімпіаді представлять 245 спортсменів. Українці змагатимуться у 28 видах спорту. Найбільше представництво наших олімпійців у легкій атлетиці – 78 спортсменів, 24 – в академічному веслуванні, 14 – у плаванні, по 10 – у вільній боротьбі та дзюдо.

Україна витратила 564 млн гривень на підготовку олімпійської збірної до ХХХ літніх Олімпійських ігор 2012 року, які пройдуть в Лондоні.

Штаб олімпійської делегації України направив офіційне звернення в Організаційний комітет ігор ХХХ Літньої Олімпіади з проханням терміново внести поправки в помилкові біографічні дані, опубліковані на офіційному Інтернет-сайті Олімпійських ігор.

«Зокрема, мова йде про інформацію про спортсменів російської команди, де допущені суттєві помилки, пов’язані з місцем їх народження в Україні», – йдеться в повідомленні прес-служби НОК України.

Штаб олімпійської делегації України буде відслідковувати розвиток подій з даного питання і вживати відповідні заходи по внесенню необхідних правок.

Джерело: ZAXID.NET

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві троє колишніх ув'язнених побили колегу по чарці й відібрали «Вітіну тисячу»

Троє раніше судимих золочів’ян у післяобідню пору пішли в один з міських барів Золочева, де познайомилися з 53-річним місцевим мешканцем, який саме взяв у банку «Вітіну тисячу». Після спільного розпивання спиртних напоїв чоловікові стало зле і він впав на землю. Його нові знайомі побили чоловіка та відібрали гроші, які залишились […]