На об’їзній дорозі міста Золочева підключили світлофор

У відповідь на запит “Золочів.нет” від 26 січня 2017 року у ПАТ «Львівобленерго» повідомили, що Золочівський РЕМ здійснив підключення до електромереж світлофорного об’єкта на об’їзній дорозі міста Золочева сьогодні, 27 січня.

Нагадаємо, що раніше також нам відповіла на запит служба автомобільних доріг Львівщини, щодо світлофора і не лише, та повідомили наступне:

“Роботи з встановлення світлофорного об’єкту на автомобільній дорозі Львів-Тернопіль, згідно розробленого проекту незавершені і будуть продовжені в поточному 2017 році. Для зняття соціальної напруги, в даний час проходить процедура підключення світлофорного об’єкту до електромереж, документи подані у Золочівський РЕМ.”

Дякуємо службам за швидку відповідь та реакцію на запити.

Отож, світлофор функціонує, тепер нам пішоходам та водіям, необхідно чемно дотримуватися правил дорожнього руху, аби вберегтися від ДТП.

Залишити відповідь

Next Post

Бійцям Золочівського ремполку вручили державні нагороди

Відбулися урочисті збори з нагоди вручення державної нагороди, відомчих відзнак і чергових військових звань. Сьогодні, 27 січня 2017 р. в окремому ремонтно-відновлювальному полку оперативного командування «Захід» відбулися урочисті збори з нагоди вручення державної нагороди, відомчих відзнак і чергових військових звань. Командир окремого ремонтно-відновлювального полку Юрій Примаченко розповів про історію становлення […]