На Міжнародній виставці котів відзначили кота-гіганта

kitДнями в Українському домі у Києві пройшла виставка котів, на яку привезли більше 200 пухнатих улюбленців різних порід з України, Росії та Білорусі. Титул кота-гіганта виборов київський мейн-кун.

Найбільшим за вагою був названий кіт на прізвисько Вуйко. Пухнастий велетень важить 10,5 кілограмів та має завдовжки близько 1 метра. Його господиня Уляна Ходоровська розказала, що кіт не кастрований і живе з двома кішечками його ж породи.

За її словами, кіт їсть не багато і є не товстим, а просто дуже крупним. Коли до сім’ї приходять гості, то деякі навіть лякаються кота-велетня.

Мейн-куни вважаються однією з найкрупніших порід кішок, які неодноразово отримували титул світових велетнів.

Загалом за звання найважчого боролись 20 котів — усі вони отримали заохочувальні призи у вигляді медалі, пачки корму та ігрового будиночку.

Джерело:  epochtimes.com.ua


Залишити відповідь

Next Post

Рятувальники витягнули з криниці корову (відео)

4 листопада 2013 року  на пункт зв’язку 13-ї Державної пожежно-рятувальної частини надійшло повідомлення про те,  що в селі Нестюки, Золочівського району,  у криницю впала корова. Рятувальники оперативно прибули на місце виклику. З дна криниці корова жалісливо видавала звуки, що означали клич про допомогу. Здавалося б, що витягнути корову, яка важить […]