На Львівщині зустрічають військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади

30 червня, на Львівщині зустрічають військовослужбовців 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, які повернулися з району виконання завдань під час операції Об’єднаних сил. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

Герої-військовослужбовці вже пройшли урочистою ходою вулицями Львова. На площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулась святкова церемонія і зустріч військових.

Участь у заході взяли приблизно 1000 військовослужбовців та їхніх рідних, а також представники влади, волонтери та мешканці області. Присутні спільно виконали Державний Гімн України та вшанували загиблих Героїв. Воїни випустили у небо білі кульки як символ пам’яті про загиблих побратимів.

«Це краща бригада,немає на лінії фронту гарячої точки, де б військовослужбовці не виконували бойові завдання. Донецький, Луганський, Краматорський аеропорти, Дебальцеве, Кримське, Щастя, станиця Луганська та інші місця, де бригада гідно виконала свої завдання. Так, ціною втрат, на сьогодні 105 воїнів не повернули додому. Ціною власного життя тих воїнів лінія фронту проходить там, де вона є на сьогодні і це заслуга бригади. Від імені Міністра оборони, начальника Генерального штабу, командувача десантно-штурмових військ, я вдячний кожному солдату, кожному офіцеру, сержанту за блискуче виконання завдань. Це мужні безстрашні воїни, для них немає задач, які неможливо виконати. На жаль, не вся робота зроблена, допоки нога окупанта на нашій землі нам діти, онуки, не пробачать, якщо ми не переможемо», – наголосив генерал Збройних Сил України, Герой України Андрій Ковальчук.

Військових привітав голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“Перед нами втілення героїзму, патріотизму і чеснот, які повинні бути у серці кожного українця. Дякуємо Героям, що ви повернулись до нас живими і ми будемо шанувати і кланятись 288 хлопцям, з яких 105 воїнів з 80-ї бригади дивляться на нас з неба. Ви Герої, бо ви перемогли і повернулись живими. Ви маєте сьогодні право підійти і висловити свою думку і бути почутими, щоб зупинити тих, хто галасливими словами хоче зламати патріотизм. Пам’ятайте, ви є впізнаваними, так як ви себе будете поводити, так думатимуть про усіх українців, львів’ян, не підведіть. Те, що ви сьогодні з нами – це велика честь і гордість для України”, – зазначив Олег Синютка.

Опісля очільник Львівщини нагородив подяками облдержадміністрації українських захисників.

Залишити відповідь

Next Post

У Львові вперше презентували книгу про оборону Луганського аеропорту

30 червня, у Міському палаці культури імені Гната Хоткевича відбулась презентація книги спогадів учасників та очевидців оборони Луганського аеропорту. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА. Участь у презентації взяли учасники та очевидці подій, сім’ї загиблих, військові, волонтери, медики, представники влади. «Це дуже символічно, що сьогодні, 30 червня, повернулась наша […]