На Львівщині засудили організаторів нелегальної міграції

nelegЗалізничний районний суд Львова засудив двох організаторів переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України.
У січні 2015 року прикордонники Львівського аеропорту затримали двох громадян Сирії з фальшивими паспортами, які намагалися незаконно проникнути на територію однієї з країн Євросоюзу.
Слідчі Служби безпеки України встановили, що організаторами нелегального переправлення були вихідці з Азії. Зазвичай злочинці підшукували потенційних нелегальних мігрантів серед своїх знайомих та через Інтернет. Свої послуги оцінювали у майже 10 тисяч доларів США з одного мігранта.
Суд визнав правопорушників винними за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Ініціатора злочинної групи засуджено до п’яти років позбавлення волі з трирічним випробувальним терміном, його спільника – до п’яти років з дворічним іспитовим строком.
Протягом 2015 – 2016 років на Львівщині співробітниками СБУ спільно з військовослужбовцями Державної прикордонної служби було викрито 55 нелегалів. Зважаючи на прикордонне розташування області, робота в напрямку запобігання нелегальної міграції триває.

Прес-служба УСБ України у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

У Львові СБУ викрила шахрайські схеми соцвиплат вимушеним переселенцям

У Львові співробітники Служби безпеки України викрили факти незаконних виплат внутрішньо переміщеним особам з районів проведення антитерористичної операції. Під час оформлення документів на соцвиплати шахраї подавали неправдиву інформацію про наявність підстав для відшкодування витрат на проживання, у тому числі й на оплату житлово-комунальних послуг. Такі випадки були виявлені правоохоронцями у […]