На Львівщині за хабарництво засуджено посадовця Держінспекції сільського господарства

Набув законної сили вирок Шевченківського районного суду Львова стосовно очільниці управління контролю якості насіння та садивного матеріалу Державної інспекції сільського господарства у Львівській області. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській області.

“У жовтні минулого року її затримали співробітники СБУ під час отримання хабаря за видачу сертифікатів якості насіння.
Усього впродовж вересня-жовтня 2016 року зловмисниця встигла отримати від підприємців 11600 гривень неправомірної вигоди.
Вироком суду чиновницю визнано винною за ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України. Їй призначено покарання у вигляді 18700 гривень штрафу із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з управлінськими функціями в органах державної влади, на строк два роки. – інформує  прес-служба УСБУ у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

Світлої пам’яті Кукурудзи Марії Богданівни

З глибоким сумом колектив Колтівської ЗОШ І – ІІІ ст. сприйняв звістку про передчасну смерть Кукурудзи Марії Богданівни, учителя початкових класів, голови профспілки школи, люблячої дружини, турботливої дочки, матері і бабусі, відданої подруги, доброї порадниці, колеги по роботі. Висловлюємо слова підтримки матері, чоловікові, дітям, онукам, родині, усім, хто знав, цінував […]