На Львівщині за хабар засуджено колишнього міського голову та його співучасників

На Львівщині за хабар засуджено колишнього міського голову одного із райцентрів та його співучасників. Оперативники управління захисту економіки Львівщини та працівники слідчого управління обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області затримали зловмисників під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі 1 000 000 гривень. Про це інформують у поліції Львівської області.

“Правоохоронці встановили, що мер, залучивши до «справи» кількох працівників міськради, вимагав хабар в розмірі 2 200 000 гривень за сприяння у викупі земельної ділянки площею 3,42 га під будівництво заводу з виробництва ливарної продукції.

Посадовці обіцяли підготувати та лобіювати прийняття і підписання відповідних рішень, організацію перемоги під час аукціону та придбання цієї ділянки за заниженою вартістю. Також вони мали забезпечити прийняття міськрадою рішення про тимчасове зниження розміру інвестиційного зобов’язання з 10% до 5%.

Районний суд міста Львова 26 жовтня визнав посадовців винними у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та ч.5 ст.27 (види співучасників) і ч.5 ст.368 Кримінального кодексу України.

За вироком суду колишнього міського голову засуджено до 9 років ув’язнення з позбавленням 8-го рангу посадової особи місцевого самоврядування та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах місцевого самоврядування на 2 роки, та з конфіскацією належного йому майна.

Двом співучасникам суд призначив покарання у вигляді 8 років ув’язнення, з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю в органах місцевого самоврядування на 2 роки та з конфіскацією майна.” – йдеться у повідомленні поліції.

За інформацією зі ЗМІ, мова йде про Колишнього міського голову Миколаєва.

Залишити відповідь

Next Post

Відвідувачів садиби Шашкевича на Золочівщині вражає сморід від сусідньої свиноферми

Нестерпний запах свиноферми відчутно в селі Підлисся Золочівського району. На цьому постійно наголошують школярі-мандрівники, які часто відвідують Музей-садибу Маркіяна Шашкевича. Про це повідомляє видання Leopolis.news. Діти, вийшовши з автобуса, закривши руками носики, чимдуж біжать до залів музею через сморід, що доноситься від свинокомплексу підприємства «Барком», розташованого за 400 метрів від […]