На Львівщині викрили підпільний цех з виготовлення горілки

Під час проведеного санкціонованого обшуку на території колишньої станції технічного обслуговування у Стрию правоохоронці виявили підпільний цех з виготовлення фальсифікованої горілки.

“Санкціонований обшук поліцейські проводили сьогодні, 23 вересня, у рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні, відкритому за ч.1 ст.199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного збору чи голографічних захисних елементів) КК України. Фальсифікат виготовлявся на виробничих потужностях.
«Під час обшуку виявлено більше двох тон підробленої горілки відомих українських брендів, а також кілька десятків бочок ємністю двісті літрів з рідиною, схожою на спирт. Фальсифікат був розлитий у пляшки з наклеєними марками акцизного збору та запакований у ящики, готовий до транспортування. У цеху були обладнані п’ять робочих місць, на яких відбувався весь технологічний процес виготовлення контрафакту», – розповів начальник Стрийського відділу поліції підполковник поліції Іван Малиш.
Наразі у цеху триває обшук, буде призначено ряд експертиз.- про це “Золочів.нет” повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області.