На Львівщині СБУ затримала організаторів контрабандного каналу поставок бурштину до Європи

Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою затримали на Львівщині організаторів контрабандного каналу поставок бурштину до Європи. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі УСБ України у Львівській області.

“У рамках раніше відкритого кримінального провадження правоохоронці встановили, що «сонячний камінь» надходив до Львова з території Рівненської області. Ділки обробляли бурштин та, приховуючи від митного контролю, автомобілями вивозили за кордон. Оперативники спецслужби затримали кур’єра у райцентрі під Львовом і вилучили у нього сто кілограмів необробленого каменю.
Під час обшуків за місцем його проживання та двох організаторів співробітники спецслужби виявили бурштинові плити вагою п’ятнадцять кілограмів, одинадцять кілограмів готових виробів та заготовок, обладнання для обробки каменю. Обшуки тривають, вилучене «сонячне каміння» відправлено на експертизу.” -інформує прес-служба УСБ України у Львівській області.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Залишити відповідь

Next Post

Робота для чоловіків

Запрошуються на роботу чоловіки в м.Золочів віком до 50 років в цех по виготовленню пластикових вікон. Запис на співбесіду за тел.: 0677793834 з 9.00 до 17.00 Поділіться цим у соцмережах: