На Львівщині СБУ вилучила засоби ураження

В ході здійснення заходів із протидії незаконному обігу зброї працівники Управління СБУ у Львівській області отримали інформацію про можливе зберігання одним із мешканців м.Львова засобів ураження. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі СБУ.

“Із 22-річним львів’янином було проведено правороз’яснювальну роботу, за результатами якої останній добровільно вказав місце, де були приховані гранати.
5 липня п.р. слідчо-оперативна група та вибухотехніки у тайнику, який знаходився у лісопарковій зоні у Шевченківському районі м.Львова неподалік вул.Омеляна Ковча, виявили та вилучили 9 гранат Ф1 та 9 армійських запалів УЗРГМ.
Вилучені предмети скеровані на експертизу, за результатами якої буде прийнято рішення про відкриття кримінального провадження.”  – інформує прес-служба УСБУ у Львівській області.

Служба безпеки України нагадує, що відповідно до ч.3 статті 263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, пов’язаний із незаконним поводженням зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами, якщо вона добровільно здала органам влади вказані заборонені предмети. У протилежному випадку, громадянам загрожує кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Телефон довіри УСБУ: (032) 298-66-22

 

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться вистава "Один день в будинку для убогих"

У неділю, 9 липня 2017 року, в Золочівському районному Народному домі відбудеться нова духовна вистава-роздуми про Святе письмо та українське сьогодення “Один день в будинку для убогих” у виконанні акторів аматорського Народного театру РНД (керівник І. Вархола). Початок о 16 год. Вхід вільний. Поділіться цим у соцмережах: