На Львівщині СБУ викрила незаконну діяльність пилорам

puloramaСпівробітники СБ України спільно з Нацполіцією та фіскальною службою викрили у Дрогобицькому районі Львівщини незаконну діяльність трьох пилорам.
Під час обшуків на території пилорам правоохоронці виявили понад шістсот кубометрів деревини. За висновком профільних фахівців сто тридцять кубічних метрів з неї деревина цінних порід, зокрема дуб, ялиця, модрина.
На більшу частину виявленої деревини власники пилорам не змогли надати жодних документів. Решта мала маркування, яке не відповідає даним внесеним ділками до електронного обліку лісопродукції. Співробітники спецслужби встановили, що одна з пилорам взагалі не мала дозвільних документів для діяльності.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України.
Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Прес-служба УСБ України у Львівській області

Залишити відповідь

Next Post

Google змінив на картах назви населених пунктів Криму за рішенням Ради

На Google Maps назви низки населених пунктів Криму стали відображатися згідно з рішенням Верховної Ради, прийнятого у рамках декомунізації, пише Українська правда. Так, смт Куйбишеве Бахчисарайського району тепер вказане як селище міського типу Албат, Новоульянівка цього ж району – на село Отарчик, село Фурманівка цього ж району – як село […]