На Львівщині провели “Стрілецький день”

22 червня 2018 року на одному із полігонів Львівщині відбувся “Стрілецький день”.

Військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Тіщенко зазначив: “Ми знаходимося на полігоні в Раківці. Сьогодні відбуваються тренувальні стрільби з бригадою ТРО, яка буде сформована у Львівській області. Тут присутні окремі батальйони, які будуть входити в склад бригади.”

“Наша задача, як інструкторів, які мають досвід в АТО, допомогти у стрілецькій підготовці резервістів, призовників і так далі.” – розповів інструктор, 80 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ капітан Володимир Ратушняк.

“Стрілецький день” організований обласним військовим комісаріатом. Участь у цьому заході також взяли бійці із Золочівщини.

Залишити відповідь

Next Post

Генасамблея ООН схвалила резолюцію щодо виведення російських військ з Молдови

Йдеться про війська, які знаходяться у Придністров’ї без дозволу влади. Про це повідомляє Громадське радіо. Генасамблея ООН схвалила резолюцію про виведення російських військ з Придністров’я. Йдеться про вимогу до Росії вивести війська з Придністров’я, які знаходяться там без дозволу влади і всупереч конституції. Про це повідомляє прес-служба постійного представництва України […]