На Львівщині прогнозують ускладнення погодних умов

 За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України на території області:

– 22 листопада вночі та вранці сильні опади, по півдню території дуже сильні (переважно у вигляді мокрого снігу). Місцями налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця .
– 21-22 листопада на рiках басейну Днiстра продовжиться розвиток дощового паводку:
– ввечерi 21 листопада та в першiй половинi доби 22 листопада у верхів’ях та середніх течiях гiрських приток можливе формування другої хвилі паводку з підйомом рiвнiв води на 0,5 – 1 м над рiвнями води 21 листопада на 08:00 год., місцями вихід води на заплаву;
– 21 – 22 листопада продовжиться пiдйом рiвнiв води в нижніх течiях Стрия, в Днiстрi на ділянці Самбір – Журавно 1,5 – 2,5 м над рiвнями води 21 листопада на 08:00 год.

У зв’язку із похолоданням та опадами у вигляді снігу, Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до всіх мешканців Львівщини із закликом дотримуватися відповідних заходів безпеки.

Зважаючи на погіршення метеоумов, рятувальники радять водіям транспортних засобів по можливості утримуватися від поїздок за умов ожеледі. Необхідно замінити автомобільні шини з літніх на зимові, власникам великогабаритних транспортних засобів подбати про обладнання автомобілів засобами проти ковзання. За умов обмеженої видимості рекомендуємо обирати помірну швидкість та користуватися освітлювальними приладами.
І водіям, і пішоходам необхідно пам’ятати, що за умов ожеледиці значно збільшується гальмівний шлях автомобілів. Тому пішоходам слід бути вкрай уважними при переході проїзної частини, переходити дорогу лише у спеціально відведених для цього місцях та не провокувати водіїв на здійснення екстреного гальмування.
Через налипання мокрого снігу може відбутися не тільки спрацювання автоматичних систем захисту ліній електропередач і, як наслідок – знеструмлення населених пунктів. Налипання снігу та обледеніння здатне спричинити обрив електричних дротів та їх падіння. В такому разі рятувальники закликають ні за яких обставин не наближатися до обірваних ліній електропередач та не торкатися до них Про це “Золочів.нет” повідомили в ГУ ДСНС України у Львівській області.

Залишити відповідь

Next Post

ВПЕРШЕ В MONACO гурт "ШЛЯХИ"

Вам потрібен гарний настрій та запальні танці? Тоді Вам до нас в MONACO! Різнобарвна музика, живі інструменти, яскраві музиканти не залишать Вас байдужими та змусять Ваше серце битись у музичному ритмі разом з нами, і тоді Ваші ноги не втримаються від танцю! Виключно живий звук! 22 листопада MONACO запрошує всіх. […]