На Львівщині почастішали випадки грабежів на цвинтарях

Почастішали випадки грабежів на цвинтарях. Розбиті та пограбовані родинні склепи можна зустріти в Бориславі, в Трускавці, і в Дрогобичі. Про це повідомляє Борислав online.

“Найбільш шокуючим є те, що це не акти вандалізму чи якісь “сатанинські обряди”. Могильні склепи розбивають свідомо з ціллю наживи, задля того, щоб вкрасти цінні речі, присутні там. Видовище, яке можна зустріти на цвинтарях – просто жахливе. Чимало склепів стоять відкриті, поміж розритою землею видніються кості та черепи колись захоронених людей.

Цікаво, що більшість розбитих склепів старі, трапляються розбиті могили польських родин. Очевидно, злочинці розраховують на те, що рідних вже немає серед живих і ніхто не підніматиме зайвого шуму. Однак в соціальних мережах, постраждалі від розбоїв родичі, висловлюють своє обурення та шок від того, що в грабіжників немає нічого святого.

На Тустановецькому кладовищі, де сьогодні побувала знімальна група “Трускавець онлайн”, розбитих склепів чимало. Вони досі стоять відкритими. Що цікаво, пролазили в гробниці очевидно якісь маленькі та худощаві люди, або, чого ще гірше, підлітки, так як вибиті в склепах діри подекуди зовсім невеликого розміру.

Сьогодні люди, які потерпіли від таких пограбувань, заявляють про факти пограбувань. Можливо грабіжників вдасться виявити при спробах здати вкрадені речі до ломбардів чи при інших спробах збути награбоване.”  –  йдеться у повідомленні кореспондентів Борислав online.

Нагадаємо, у липні цього року у Золочеві на цвинтарі вандали понищили пам’ятники і покрали хрести.

Залишити відповідь

Next Post

На Громадській раді говорили про спалювання сухостою, львівське сміття та ін.

15 вересня у сесійній залі районної ради відбулося чергове засідання Громадської ради при Золочівській райдержадміністрації. Члени ради обговорювали ряд питань, особливу увагу звернули на питаннях спалювання сухої рослинності та вивіз львівського сміття. Більше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: