На Львівщині офіційний дозвіл на купання отримали 15 озер

ozeroПідрозділи ДУ «Львівський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» провели дослідження поверхневих вод, питної води та піску пляжів на санітарно-хімічні, мікробіологічні та паразитологічні показники 15 водоймах на Львівщині.

Станом на 14 червня відхилення від нормативних показників відповідно до результатів проведених досліджень поверхневих, питних вод та ґрунтів пляжів не виявили, інформує Держсанепідемслужба.

Перевірку проводили у таких водоймах: ТзОВ «Едем-резорт енд СПА» в м. Перемишляни, озеро Молодіжне в м. Золочів, у парку «Здоров’я», ТзОВ «СОБ «Львівська Швейцарія» (хут. Коп´ятин Давидівської сільської ради), СОБ «Бухта Вікінгів» (с. Старе Село), ТзОВ «Озерний край» (Пустомитівський район), База відпочинку «Альбатрос», с. Руда-Гамулецька Жовківського району, База відпочинку «Соціальні ініціативи Криворіжжя» в с. Майдан Дрогобицького району, «Винниківське озеро» ТзОВ «Краківський ринок», а також на чотирьох пляжах на оз. Задорожне, с. Вербіж Миколаївського району, і у оз. Тростянець Миколаївського району, ПП «Фаворит і Д».

Крім того, проведені дослідження води відкритого басейну на вул. Горбачевського, 24 (колишній «Медик»). Відхилення від НТД не виявлено.

Джерело: Вголос

Залишити відповідь

Next Post

Відбудеться матч за Суперкубок району

У неділю 19 червня 2016 р. о 15 год. на стадіоні “Сокіл” м.Золочів відбудеться матч за Суперкубок району. У футбольному поєдинку зустрінуться ФК “Темп” с.Плугів та  ФК “Згода” с.Куровичі.  Про це “Золочів.нет” повідомили організатори матчу. Поділіться цим у соцмережах: