На Львівщині функціонує 51 заклад професійно-технічної освіти

Ринок праці переорієнтувався і потребує кваліфікованих робітничих кадрів. Сьогодні на Львівщині функціонує 51 заклад професійної (професійно-технічної) освіти, який готує фахівців у сферах легкої промисловості, сільського господарства, деревообробки, художнього ремесла, харчової промисловості і сфери послуг, автомобільного та залізничного транспорту, будівництва.
Навчання здійснюється за 235 спеціальностями із 21 напряму економічної діяльності.
На базі закладів професійної освіти створено і функціонує 14 сучасних навчально-практичних центрів, з них 3 – створено у 2017/2018 навчальному році.
З 1 вересня 2018 року у всіх закладах професійної освіти Львівської області впроваджуватимуть елементи дуальної форми навчання, що передбачає організацію освітнього процесу у форматі: теоретичне навчання – 30%, виробниче навчання та виробнича практика на підприємстві – 70% навчальних годин.
Для популяризації професійно-технічної освіти департамент внутрішньої та інформаційної політики спільно із департаментом освіти і науки Львівської ОДА створили промоційні ролики.

Залишити відповідь

Next Post

Продається будинок

Продається будинок у  с. Золочівка, Золочівського району, Львівської області. Будинок двоповерховий є гараж і господарські прибудови, земельна площа 6 сот (приватизовано), а також є газ, вода, світло. Будинок потребує ремонту. За детальною інформацією звертатись тел.: 0974078578 або в приват повідомлення https://www.facebook.com/bianca.olia Поділіться цим у соцмережах:
Продається будинок