На Львівщині формують комісії для проведення атестації працівників поліції

police2 червня, на Львівщині розпочалось формування атестаційних комісій Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Для формування комісій до Львова прибули: радник Міністра внутрішніх справ України Володимир Філенко, начальник Департаменту кадрового забезпечення Національної поліції України полковник поліції Ігор Клименко, член експертної ради з питань реформування МВС Анастасія Леухіна та представник Центру рекрутингу Олена Дятлова. Також на зустрічі були присутні т.в.о.начальника ГУ Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія, його заступник полковник поліції Сергій Зюбаненко, представник Консультативної місії Євросоюзу Маркус Ролосс.

Для участі у роботі атестаційних комісій зголосились більше трьохсот представників громадських організацій Львівщини. З їх числа будуть відібрані близько тридцяти осіб, які будуть включені до складу комісій, а також кілька резервних членів комісій.

«На вас чекає титанічна праця – ви повинні бути компетентними та неупередженими, повинні об’єктивно підійти до оцінки кожного працівника поліції і прийняти правильне рішення. У деяких областях комісії настільки захопились процесом, що у окремих підрозділах некомплект працівників після атестації становить до п’ятдесяти відсотків. Ваші рішення повинні бути виваженими, а сам процес прозорим. Ми чекаємо, що ця атестація стане «корисним шоком» для системи та кожного працівника», – звернувся до кандидатів Володимир Філенко.

«Завдання комісій полягає, у першу чергу, у виявленні осіб, котрі не можуть бути поліцейськими – корупціонерів, хабарників, жорстоких людей. Ми маємо досьє на кожного працівника і розраховуємо також на інформацію, якою володіють представники громадськості. Перший етап атестації – це перевірка працівників на знання законів України, другий – перевірка їх особистих здібностей. За результатами цих тестувань та співбесіди комісії прийматимуть рішення – чи може працівник продовжувати службу у Національній поліції, чи не може, а також чи відповідає він займаній посаді», – розповів у вступному слові Ігор Клименко.

За роботою атестаційних комісій стежитимуть представники Європейської комісії, ОБСЄ та інших міжнародних організацій.

«Усі працівники поліції Львівщини будуть поділені на три категорії. Перша група – це так звані топ-менеджери, старший керівний склад поліції, котрі будуть проходити атестацію в Києві. Друга група – їх заступники та керівники нижчого рангу і третя група – усі інші працівники. Ці дві групи проходитимуть атестацію у Львові», – зазначив Ігор Клименко.

Комісії повинні бути сформовані за три дні, а сам процес атестації працівників поліції Львівщини розпочнеться орієнтовно за два тижні. Про це “Золочів.нет” повідомили у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.


0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

У Львові до десяти років позбавлення волі засуджено російського шпигуна

Апеляційний суд Львівської області засудив до десяти років позбавлення волі громадянина Російської Федерації, який виконував завдання головного розвідувального управління Генерального штабу російського міністерства оборони. “Співробітники спецслужби затримали агента у липні 2014 року в Львові. Чоловік мав при собі інформацію про дислокацію та переміщення військової техніки територією регіону, яку збирався передавати […]