На Львівщині до суду дійшли лише 13 земельних справ із понад 100

Впродовж 6 місяців 2017 року у провадженні відділів поліції перебували 111 проваджень щодо зловживання у сфері земельних відносин.

Про це під час координаційної наради керівників правоохоронних органів за підсумками роботи у першому півріччі повідомив прокурор Львівської області Юрій Квятківський – передає кореспондент Дивись.info.

«До суду скеровано лише 13 проваджень, і то це ми маємо третє місце по державі. Шкоди заподіяно на 85 мільйонів гривень. Слідчими підрозділами Городоцького, Старосамбірського, Золочівського, Яворівського відділів скеровано до суду 6 кримінальних проваджень, у інших 7 провадженнях досудове розслідування завершувало слідче управління Нацполіції. В мене питання до керівника – чим займаються інші відділи поліції на місцях, і як реалізуються координаційні повноваження місцевими прокурорами?» – обурився прокурор області.

Джерело: Дивись.info.

Залишити відповідь

Next Post

Кліщі. Як з ними боротися.

Лісові кліщі поширені по всій Україні, а Волинська область і АР Крим вважаються природним вогнищем енцефаліту — дуже підступної вірусної хвороби, яку переносять кліщі. Щороку в країні реєструється зараження людей цією небезпечною інфекцією. Основними “годувальниками” кліщів є дикі тварини і домашня худоба, що пасеться в лісі та на галявинах. Але […]