На Львівщині дитина впала у вогонь де горіло сухе листя

pozezaУ неділю, 11 вересня до Новороздільської міської лікарні з опіками всього тіла поступила чотирирічна дівчинка Ганна. Як з`ясувалось, старший брат дівчинки (6 років) підпалив листя та ненавмисно штовхнув свою молодшу сестру у розпалене вогнище. Дівчинка була одягнена у синтетичне плаття, яке вмить спалахнуло на тілі і яке важко було погасити перехожим. Про це інформує Розділля ТБ.

“У Новороздільській міській лікарні потерпілій була надана первинна медична допомога, але стан дівчинки надто важкий, тому цього ж дня вона була відправлена до 8-ї лікарні міста Львова. Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин на своїй сторінці у facebook повідомила, що розглядається можливість направити дівчинку на лікування до однієї з клінік Бостона, у Штатах, але питання фінансування, як завжди гостре та відкрите.

Жалива трагедія та невимовна біль маленької дівчинки стала наслідком кількох причин. Перша – на жаль, як з`ясовується, маленька Ганна з неблагонадійної сім`ї – мати зловживає алкоголем. Друга – як це не банально звучить, задумаємось: чому шестирічне дитя підпалило купу сухого листя? Відповідь здається очевидна – дитина дублює чи повторює дії старших, які безупинно палять суху стерню, випалюють поля, бо їм так треба. Палімо і надалі, і трагедія не забариться прийти у наші домівки знову.” –  повідомляє Розділля ТБ.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Світлани Саган

Колектив інформаційного порталу “Золочів.нет” вітає з Днем народження Світлану Саган. Хай дороги стеляться крилато, Будуть чисті, рівні, як струна, Хай добро не оминає хату, Як не оминає цвіт весна Хай здоров’я, радість і достаток Стеляться, немов вишневий цвіт, Хай малює доля з буднів свято, І Господь дарує сотню літ.