На Львівщині де-юре продовжує функціонувати 35 осередків Партії регіонів

Станом на сьогодні у Львівській області продовжує працювати 35 осередків Партії регіонів. Про це свідчать дані, отримані Форпостом у Головному територіальному управлінні юстиції Львівської області. 

Єдина, яка офіційно припинила роботу після Революції гідності, – Миколаївська районна організація Партії регіонів.

Щоправда частина місцевих осередків обезголовлена через вихід з партії їхніх очільників. Так, не мають голів регіонали Трускавця, Чекрвонограда, Бродівщини, Турківщини та Кам’янко-Бузького району.

Обезголовлені також Львівська обласна та міська організації партії. Їхні керманичі Петро Писарчук і Олег Баран офіційно покинули партійні лави, відповідно, 21 серпня 2015 року та 18 березня 2014 року. Без керівників існують зареєстровані організації у Залізничному та Сихівському районах Львова. Натомість у чотирьох районних організаціях міста керівники продовжують перебувати на бойових постах, принаймні офіційно. Так, Галицьку, Шевченківську організацію очолює Володимир Цимарно, Франківську – Сергій Корж, Личаківську – Юрій Перевєдєнцем. А у Галицької районної організації офіційно вказано аж два керівники – Микола Кочарян і Василь Міщишин.

Як  “Золочів.нет” повідомляв давніше, Золочівське районне управління юстиції відповіло на запит депутата міської ради від 13.11.2015 року щодо легалізації міської, та районної організації Партії регіонів у Золочівському районі Львівської області.

regionu

За матеріалами: Форпосту.

Залишити відповідь

Next Post

«Як козаки енергонезалежність розвивали» в коміксах

Трійця винахідливих козаків зі славетного мультфільму «Як козаки…» знову стала героями коміксу. Цього разу Грай, Око та Тур опинилися задіяними у темі про розумне споживання енергоресурсів. У коміксі козаки, як добрі господарі, поділилися досвідом про розумну економію власних статків та можливості інвестицій в українську енергетику. Серія коміксів «Як козаки енергонезалежність […]