На Львівщині дали 4 роки тюрми чоловікові, який пропонував поліцейському хабара

Таким було рішення Трускавецького міського суду Львівської області за результатами розгляду кримінального провадження, у якому жителю Львівської області, раніше неодноразово судимому, інкримінували пропозицію та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище. Про це “Золочів.нет” повідомили у прокуратурі Львівської області. 

“Зазначимо, що обвинувачений, перебуваючи у приміщенні службового кабінету одного з територіальних відділень поліції у Львівській області, під час оголошення йому повідомлення про зміну підозри у кримінальному провадженні, висловив пропозицію заступнику начальника слідчого відділу територіального відділення поліції надати неправомірну вигоду в розмірі 1,5 тис грн. За це він просив допомогти йому уникнути арешту.
Однак, керівник структурного підрозділу поліції відмовився приймати вказану неправомірну вигоду, після чого обвинувачений був викритий працівниками поліції та місцевої прокуратури.
З урахуванням санкції ч.3 ст.369 КК України, якою були кваліфіковані дії згаданого зловмисника, останнього судом визнано винним та призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки з конфіскацією належного йому майна.” – повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Залишити відповідь

Next Post

Подати показник світла в Кол-центрі відтепер можна не чекаючи з’єднання з оператором!

Відтепер можна самостійно подати показник електролічильника через кол-центр ПАТ «Львівобленерго», не чекаючи з’єднання з оператором. Як це зробити? 1. Наберіть 0-800-50-15-68 (цілодобово, безкоштовно). 2. Після з’єднання натисніть «1». 3. Введіть свій десятизначний код (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в оператора Кол-центру […]