На Львівщині зросла кількість охочих вступити в сили територіальної оборони

Формуються сили Територіальної оборони на Львівщині. Біля військкоматів черги. Про це повідомляє Львівська обласна державна адміністрація.

“В час, коли війська окупантів прийшли на нашу землю важливо бути готовим до боротьби і протистояння, аби не дати ворогу жодного шансу.
Львівщина активно формує сили Територіальної оборони для гідної відсічі російському агресору.
Зараз на Львівщині поблизу центрів комплектування і соціальної підтримки – черги. Громадяни укладають контракти, а далі резервісти чекатимуть повідомлень від командування.
Кожен з нас зараз потрібен у захисті Батьківщини. Для цього були спрощені усі процедури прийому у Територіальну оборону. З собою варто мати паспорт та ідентифікаційний код. Вікових обмежень також немає.
Якщо ви хочете записатись до Територіальної оборони:
15-80 (для львів’ян)
096 080 69 87 (для жителів області).

Також можна звернутися до Центру рекрутингу територіальної оборони, що вул. Пекарській, 41.
Сьогодні кожен з нас потрібен Україні, лише разом ми зможемо дати достойну відсіч і перемогти ворога. Перемога буде за нами – Слава Україні! Смерть ворогам!”, – йдеться у повідомленні Львівської обласної державної адміністрації.

Next Post

На Золочівщині активно працюють гуманітарні штаби

Як “Золочів.нет” повідомили у Золочівській РДА, з усіх куточків району усі небайдужі, волонтери та підприємці привозять речі першої необхідності, медикаменти, харчі, щоб допомогти військовим та вимушено переміщеним землякам у цей складний період. Адреси: ➡️ місто Золочів, вулиця Чорновола, 3 (Золочівський РДА, актова зала) Контактні особи: Марія Ференц – 097 478 […]