На Львівщині затримано блогера, який дискредитував українських захисників

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру блогеру з Дрогобича. Йому інкриміновано перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України, виготовлення та поширення матеріалів, у яких виправдовується збройна агресія рф проти України.

“За даними слідства, мешканець Дрогобича є місцевим блогером, який на своїх сторінках у соцмережах публічно дискредитував українських захисників. Зокрема, в одному із прямих ефірів підозрюваний називав представників ЗСУ злочинцями. Фігурант неодноразово перешкоджав законному врученню повісток представниками ТЦК, проганяючи їх та називаючи «шакалами». При цьому стверджував, що військові, які отримали поранення на фронті й почали працювати у вищевказаному установі є злочинцями. Закликав перешкоджати їх діяльності. В той же час цей конфлікт він знімав на відео, яке згодом опублікував в соціальній мережі”, – повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Next Post

Світлої пам'яті Юлії Олійник

Наш ангелику, Юлічко, дякуємо тобі за спільні моменти, пережиті невдачі, неймовірну підтримку, яку ти висловлювала до нас, шукала ключика до кожного нашого серденька і завжди знаходила. Дякуємо, що завжди шукала плюси, в той час коли ніхто їх не бачив.Ти наш позитивчик та генератор енергії, що ніколи не втомлювався. Дякуємо, Богу, […]