На Львівщині застосовують аварійні відключення електроенергії

Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомляє:

​​”Жителі Львівщини, за розпорядженням НЕК «Укренерго» у нашій області застосовують аварійні відключення електроенергії. Графіки, які оприлюднювали раніше, на цей час не діють.

❗️Під відключення потрапляє більшість споживачів, окрім об’єктів критичної інфраструктури.

Через важку ситуацію з переліку критичної інфраструктури вилучили деякі об’єкти: поліклініки, котельні, станції зв’язку, установи юстиції та правоохоронні органи. 

Як пояснили у «Львівобленерго», електроенергію відключатимуть орієнтовно на 8 годин, далі на 4 години її повернуть, опісля – знову відключать на 8 годин. 

Це вимушені заходи через дефіцит потужності в системі.

Прошу тих споживачів, які мають електроенергію, використовувати її максимально економно, лише за нагальної потреби. Утримайтесь від використання порохотягів, мікрохвильовок, кавоварок, посудомийних машин та інших потужних приладів.

Такі труднощі не лише у Львівській області, а по всій Україні. Прохання не забувати, що наші енергетики цілодобово працюють над усуненням проблем”.

Next Post

Відверте інтерв'ю: як працюють "ЛЕМБЕРҐ ВОЛОНТЕРИ" (відео)

Кореспонденти “Золочів.нет” спілкувалися з директором БФ “ЛЕМБЕРҐ ВОЛОНТЕРИ” Нагорною Світланою. Дізналися історію створення благодійного фонду та скільки людей долучається до роботи фонду. Нам розповіли про підтримку 64-го батальйону 103 бригади територіальної оборони ЗСУ та інших батальйонів. Цікавилися, що потрібно, щоб перемогти ворога та з якими труднощами волонтери стикаються у повсякденній […]