На Львівщині запровадять графіки погодинних відключень електроенергії

світло
ілюстрація

З 00:00 16 травня у Львові та області запровадять графіки погодинних відключень електроенергії, повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

“Це розпорядження НЕК «Укренерго». Причина: дефіцит потужності внаслідок масованих атак окупантів на енергосистему України… Станом на 20:00 15 травня в області запровадили аварійні відключення електроенергії. Відключення аварійні, тому заздалегідь попередити про них, на жаль, не могли. Усіх, у кого зараз є електрика, дуже прошу використовувати її ощадливо. Будь ласка, зарядіть пристрої, підготуйтесь до погодинних відключень. Пройшли такий етап минулого року і цього – пройдемо! Смерть ворогам!”, – повідомив Максим Козицький.

Дізнатися групу відключень можна за допомогою офіційного сайту «Львівобленерго» та у чат-ботах соціальних мереж компанії.

Next Post

Ворог продовжує атакувати вздовж майже всієї лінії фронту - Генштаб

Оперативна інформація станом на 19.00 15.05.2024 щодо російського вторгнення за даними Генштабу ЗСУ: “Ворог продовжує атакувати вздовж майже всієї лінії фронту. І надалі основні зусилля зосереджує на Покровському та Куп’янському напрямках. Сили оборони гнучко реагують на дії окупантів та вживають необхідних заходів для виснаження наступального потенціалу російських військ.На Харківському напрямку […]