На Львівщині за минулу добу потонуло 4 людей

У Львівській області за минулу добу, 18 липня потонуло 4 людей. Про це “Золочів.нет” повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС України у Львівській області.

“17 липня о 22:48 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в м. Перемишляни під час купання на озері «Молодіжне» потонув чоловік, 1998 року народження. 18 липня о 01:25 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, що в с. Забужжя Львівського району у місцевому озері, пірнув у воду і не винирнув хлопець, 2003 року народження, мешканець м. Кам’янка-Бузька. Цього ж дня о 21:42 до рятувальників надійшло повідомлення, що в с. Артищів Львівського району під час купання в приватному озері, пірнув та не винирнув чоловік, 1951 року народження мешканець с. Мавковичі Львівського району. О 21:56 надійшло повідомлення, що в с. Розвадів Стрийського району під час купання на місцевому озері пірнув у воду та не винирнув чоловік, 1977 року народження”, – йдеться у повідомленні ДСНС України.

На Фото: 18 липня водолазами аварійно-рятувальної маневреної групи о 10:20 год. з місцевого озера в с. Забужжя було піднято тіло потерпілого гр.М. 2003 р. н., мешканця Кам’янка-Бузька.

Щоб уникнути трагедій на воді ГУ ДСНС України у Львівській області нагадує основні умови безпечного відпочинку: це вибір місця відпочинку, навчання дітей та дорослих плавати, дотримання правил безпеки на воді, постійний контроль з боку батьків за дітьми.

Окрім того слід пам’ятати, що під час відпочинку біля водойм заборонено:
• купатися в місцях, які не визначені місцевими органами влади та не обладнані для купання людей;
• вилазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
• стрибати у воду з човнів, катерів, мостів, споруджень не призначених для цього;
• купатися на одинці;
• використовувати для плавання такі небезпечні засоби, як дошки, колоди, камери від автомобільних шин та інші знаряддя, не передбачені для плавання;
• вживати спиртні напої до та під час купання;
• допускати у воді небезпечні ігри, які пов’язані з обмеженням руху рук і ніг;
• подавати помилкові сигнали небезпеки, жартувати, пустувати;
• купання дітей без супроводу дорослих.

 

Next Post

Робота: потрібна людина по догляду за літнім чоловіком

Запрошуємо на роботу людину по догляду за літнім чоловіком (не лежачий) с.Сасів. Телефонуйте: 0987463196. Поділіться цим у соцмережах:
робота