На Львівщині за минулі вихідні виявили 28 порушень правил полювання

На Львівщині за минулі вихідні поліцейські виявили 28 порушень правил полювання. Про це “Золочів.нет” повідомили у поліції Львівщини.

Правоохоронці систематично перевіряють мисливські господарства – від початку сезону полювання на території області не сталося жодної надзвичайної події.

«5-6 грудня співробітники територіальних підрозділів поліції Львівщини спільно з представниками держкомлісгоспу та громадськості провели рейди у мисливських господарствах області.

Поліцейські перевіряли у мисливців наявність дозвільних документів, слідкували за безпечним використанням зброї та дотриманням правил полювання. Крім того, вони проводили роз’яснювальну роботу щодо недопущення нещасних випадків та профілактики браконьєрства.

Так, за два вихідні правоохоронці склали 28 протоколів за ст.192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) та cт.85. (Порушення правил використання об’єктів тваринного світу) Кодексу України про адміністративні правопорушення», – йдеться у повідомленні поліції.

«Від початку мисливського сезону на території Львівщини не було зареєстровано жодної надзвичайної події з використанням мисливської вогнепальної зброї. Співробітники поліції й надалі будуть перевіряти мисливські угіддя та проводити профілактичні бесіди з мисливцями», – повідомив начальник відділу з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи поліції Львівщини підполковник поліції Віктор Катерина.

Найбільше порушень було зафіксовано у Турківському, Радехівському, Буському, Жовківському, Сокальському, Старосамбірському та Мостиському районах.

Нагадаємо, що у Золочівському районі мисливець незаконно вполював козулю.

Next Post

Вчительку, яка вдарила учня, вирішено звільнити з посади заступника директора з виховної роботи

Як “Золочів.нет” повідомляли раніше мережі інтернет появилося відео, як у селі Потелич, що у Жовківському районі Львівської області, вчителька вдарила учня. ‼️Жовківська районна державна адміністрація інформує щодо інциденту, який мав місце у навчальному закладі с.Потелич. Комісія вважає недопустимим та неправомірним у педагогічній практиці вчителя такі дії та рекомендує: 📌даний інцидент обговорити […]