На Львівщині триває приписка молоді до призовних дільниць: що це означає

Щороку упродовж січня-березня триває процес приписки громадян до призовних дільниць. До них записуються юнаки, яким у рік приписки виповнюється 17 років. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Львівську ОДА.

Для проведення приписки громадян України в районах (містах) утворюються призовні дільниці.

Згідно із Законом України “Про військовий обов’язок і військову службу”, приписка необхідна, аби взяти на військовий облік допризовників, визначити ступінь їх придатності до військової служби, з’ясувати освітній рівень/здобуту спеціальність або професію, рівень фізичної підготовки, вивчити особисті якості.

На кожного з допризовників заповнять особову справу та видадуть приписне посвідчення.

Приписку проводять районні центри комплектування та соціальної підтримки (РТЦК та СП) за місцем реєстрації. Для приписки до призовної дільниці громадяни України зобов’язані особисто прибути до районного (міського) військового комісаріату в строк, зазначений у повістці, та подати необхідні документи, перелік яких установлюється Міністерством оборони України.

Явка громадян України на приписку відповідно до Закону України є обов’язковою.

З огляду на це, районні ТЦК та СП зобов’язані затвердити план заходів щодо забезпечення підготовки та проведення приписки громадян України 2005 року народження до призовних дільниць. Про це йдеться в розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №1066 від 2 листопада 2021 року.

Next Post

Подорожі: Аккерманська фортеця (відео)

Білгород-Дністровська фортеця або Аккерманська фортеця — історико-архітектурна пам’ятка XIII–XV століть. Знаходиться в м. Білгород-Дністровський Одеської області. Фортеця будувалася на залишках грецького міста Тіра. Існувало воно до IV століття.Початок будівництва XIII ст. Завершення будівництва 1440 рокуУ 1832 фортеця позбавилась свого стратегічного значення, в 1896 її оголошують історико-архітектурною пам’яткою. З того часу […]