На Львівщині синоптики прогнозують погіршення погодних умов

Головне управління ДСНС України у Львівській області повідомляє, що на Львівщині синоптики прогнозують погіршення погодних умов.

Зокрема, за повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області та по місту Львову 29 березня вночі та вранці пориви північно-західного вітру 17 – 22 м/с, місцями сильний вітер 25 – 28 м/с; значний дощ, грози, подекуди град. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.

Просимо Вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних і в разі небезпеки телефонувати до Служби порятунку “101”.

Next Post

Якими безоплатними реабілітаційними послугами можуть скористатись ветерани: деталі

Національна служба здоров’я України інформує ветеранів про те, як отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. Часто ветерани можуть потребувати реабілітації після поранень або певних хвороб. Безоплатні реабілітаційні послуги надають медичні заклади, які мають договір із Національною службою здоров’я України.  Ветерани можуть отримати безоплатно такі послуги: Крім цього, реабілітація […]