На Львівщині розпочали вакцинацію від COVID-19

вакцинація
На Львівщині розпочали вакцинацію

Учора, опівночі, на Львівщину прибула вакцина Oxford/AstraZeneca (Covishield) для вакцинації від COVID-19. Вже сьогодні нею вакцинують перших медиків. Про це “Золочів.нет” повідомили у  Львівській ОДА.

«Одним з успіхів центральної влади, Міністерcтва охорони здоров’я, є те, що ми отримали вакцину і вже сьогодні можемо розпочинати перший етап вакцинації. Загалом на Львівщину привезли понад 42 тисячі доз вакцини. Першими за рекомендаціями МОЗ вакцинуватимуть медиків мобільних груп, а також медиків ковідних лікарень», – розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Він зазначив, що область готова до проведення вакцинування.

«Медичні склади готові, температурний режим дотримується, як на етапі транспортування, так і на етапі зберігання. Сформовані переліки медичних працівників, які йдуть на перші етапи. Найближчим часом очікуємо наступні поставки вакцини на Львівщину», – додав Іван Собко.

У Львівській ОДА додали, що сьогодні першими вакцинуються медики Львівської обласної інфекційної лікарні. Це медичний заклад – один з понад двох десятків в області, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом.

50 працівників Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні сьогодні отримали вакцини від COVID-19. Про це розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Сьогодні лікарі Львівської обласної інфекційної клінічної стали першими в області, хто вакцинувався від COVID-19, і на власному прикладі продемонстрував, що це – безпечно», – зазначив директор департаменту.

Серед них – завідувач 4-м відділенням Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян, а також керівник медичного закладу Сергій Федоренко.

Нагадаємо, учора опівночі на Львівщину прибула вакцина Oxford/AstraZeneca (Covishield) для вакцинації від COVID-19. Для області скерували понад 42 тисячі доз вакцини.

«Хочу подякувати керівнику міського управління охорони здоров’я Наталії Літвінській. А також мобільній бригаді 2-ї міської поліклініки міста Львова, яка здійснювала вакцинацію та керівнику – Тетяні Токаревій. Вони зараз беруть на себе чи не найбільше навантаження, адже найбільше ковідних закладів розташовані саме у місті», – наголосив Орест Чемерис.

Зазначимо, що в перший етап вакцинуватиме одна мобільна бригада, медики якої пройшли відповідне сертифіковане навчання в Києві щодо роботи з вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield).

“Сергій Федоренко і Таміла Алексанян (Tamila Aleksanyan) стали першими пацієнтами, яких вакцинували проти ковіду на Львівщині. Щеплення зробили у Львівській обласній інфекійній лікарні.
Сергій Мирославович – директор цього закладу, Таміла Іванівна – завідувач 4-м діагностичним відділенням.
Спілкувався з медиками, які поруч з ними. Кажуть, обоє почуваються добре.
Ми дуже вдячні Сергію Мирославовичу і Тамілі Іванівні за їхню багаторічну працю, за те, що у цей важкий період пандемії, відколи у нас з’явилися перші хворі на коронавірус, вони завжди готові допомогти. Міцного вам здоров’я!
Нагадаю, сьогодні вночі Львівщина отримала 42 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield) для вакцинації від COVID-19. Першочергово вакцинують працівників мобільних бригад з імунізації. Надалі на першому етапі – понад 1500 медиків, які працюють у лікарнях із хворими на COVID-19.
Наразі вакцинуватиме одна мобільна бригада – її медики пройшли відповідне навчання”,  – йдеться у повідомленні голови Львівської ОДА Максима Козицького.

Next Post

Відбудеться виставка вишиваних ікон Василя Гриненка

У неділю 7.03.2021 р. о 13 год. відбудеться виставка вишиваних ікон Василя Гриненка в церкві Cв. Софії м. Золочів з нагоди 90-річчя батька – Івана Михайловича Гриненка. Поділіться цим у соцмережах: