На Львівщині розпочалася нова хвиля коронавірусу: що слід знати жителям області

Протягом чотирьох тижнів поспіль на Львівщині фіксують зростання кількості хворих на коронавірусну хворобу. Ситуація залишається стабільною і контрольованою. Про це інформують у пресслужбі Львівської ОВА.

“За інформацією Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ, за останній тиждень спостерігається зростання кількості нових випадків на 30%. В області пацієнтів із коронавірусом можуть лікувати 20 медичних закладів, вони забезпечені киснем та кисневими концентраторами та мають укладені угоди з НСЗУ. Нагадаємо, що у Європі виявили новий штам коронавірусу Омікрон ВА.5, який ще більше заразний ніж попередній. На Львівщині випадків захворювання, викликаного новим штамом, наразі не фіксували. Найефективніший захист від хвороби – вакцинація”, – йдеться у повідомленні ОВА.

Next Post

У мандрівку до Франції та Польщі поїхали діти внутрішньо переміщених осіб та учасників бойових дій з Львівщини

У мандрівку зі Львова у Францію вирушили 70 дітей внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій. Про це інформують у пресслужбі Львівської ОВА. “Упродовж 10 днів діти будуть під наглядом супроводжуючих педагогів, які володіють французькою мовою. Дозвілля у Франції українські діти проведуть за сприяння департаменту соціального захисту Львівської ОВА та за […]