На Львівщині прощаються з воїнами

Як повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Львівську ОВА, Львівщина прощається із захисниками:

Володимир Корчинський
Житель села Турка. Під час повномасштабної війни служив у військовій частині А0998 на посаді номера обслуги у першому мінометному взводі. Загинув воїн 30 червня 2024 року у населеному пункті Степанівка Донецької області. Йому було 36 років.

Василь Качинський
Уродженець села Зарудці. З початком повномасштабного вторгнення долучився до лав 2 окремої Галицької бригади НГУ. Обороняв Україну на Донецькому напрямку. Загинув військовослужбовець 3 липня 2024 року у віці 43 років.

Олег Зарічний
Львівʼянин. Під час повномасштабної війни боронив Україну в складі 42 окремої механізованої бригади. Виконував бойові завдання на Харківському напрямку. Загинув 2 липня 2024 року. Захисникові було 51.

Олег Галянт
Львів’янин. Впродовж 2015-2019 років виконував бойові завдання у зоні проведення АТО. Після початку повномасштабного російського наступу доєднався до складу 5 окремої штурмової бригади. Обороняв країну на Донецькому напрямку. Загинув 1 липня 2024 року. Воїну назавжди 29.

Сергій Харечко
Житель Дрогобича. У лютому 2023 року вступив до лав місцевих сил територіальної оборони. Згодом долучився до 103 окремої бригади ТрО. Захисник загинув 3 липня 2024 року під час виконання бойового завдання. Йому було 48 років.

Іван Дичко
Родом із села Підгать. Під час повномасштабної війни став на захист Батьківщини у лавах Збройних сил. Загинув військовослужбовець 3 липня 2024 року від отриманих поранень на Донеччині. Йому було 42 роки.

Світла пам’ять і шана Героям України.

Next Post

Відслужили заупокійну Службу Божу за невинно замученими у Золочівському замку (відео)

Сумні роковини трагічних подій у Золочівському замку-тюрмі у червні 1941 року, коли відкрилася страшна картина мученицької смерті сотень наших земляків. У суботу, 6 липня у палацовій капличці Благовіщення відслужили заупокійну Службу Божу за невинно замученими у Золочівському замку-тюрмі у 1941 році. А вже завтра у неділю, 7 липня, о 17 […]