На Львівщині прощаються із захисниками

За даними Львівської ОВА, сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками:

Юрій Бак
Львівʼянин.
Більшу частину свого життя присвятив військовій службі у лавах Національної гвардії України. Перебував у складі 45-го полку імені Олександра Красіцького, 2-ї окремої Галицької бригади та Навчального центру імені Василя Вишиваного. Працював заступником командира з озброєння-начальником технічних частин НГУ, також обіймав посаду начальника автомобільних та бронетанкових служб технічного забезпечення внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі однієї з військових частин Західного територіального управління.
За особисту мужність був нагороджений нагрудним знаком «Учасник АТО». Полковник.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації був заступником командира 2-го стрілецького батальйону (з охорони та оборони обʼєктів технічного забезпечення) військової частини 3002 Національної гвардії України.
У Юрія Бака залишилися мама, дружина та син.

Юрій Борух
Родом зі Стебника Дрогобицького району.
У 2014 році був учасником АТО, де отримав поранення під Зеленопіллям.
Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення росії на українські землі, 24 лютого 2022 року стебничанин знову став на захист України. Був молодшим сержантом. Служив командиром машини 3 механізованого взводу 2 механізованої роти 63 ОМБр.
Загинув поблизу села Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. У загиблого Героя залишилась мама, дружина та двоє синів.

Світла пам’ять і шана Героям України!

Next Post

Інтерв'ю з Грицем Драпаком (відео)

Сьогодні в кадрі Григорій Миронович Драпак, відомий як Гриць Драпак — український артист розмовного жанру, гуморист, заслужений та народний артист України.Бесіда була про глядачів, мрію та гумор.Детальніше дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: