На Львівщині прощаються із захисниками

За даними Львівської ОВА, сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками:

Євген Похлеба
Мешканець Дрогобича. З 13 січня 2023 року перебував на передових позиціях фронту у складі 24-ої окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Був командиром 2 мотопіхотного відділення, 2 мотопіхотного взводу, 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону ВЧ А-0998. Загинув 22 липня 2023 року під час оборонного бою в районі населеного пункту Дружба Донецької області. Євген отримав несумісні з життям поранення. У воїна залишились батьки, дружина та син.

Владислав Резниченко
Уродженець міста Херсон, проживав у Тернополі. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації боронив територіальну цілісність та незалежність Батьківщини у лавах військової частини А4850. У Владислава Резниченка залишилися бабуся, батьки, брат та сестра.

Світла пам’ять і шана Героям України!

Next Post

У Китайському палаці Золочівського замку відбулася чайна церемонія (відео)

Відчути атмосферу китайського чаювання у Китайському палаці Золочівського замку: з ніжною як шовк заспокійливою мелодією, оригінальним посудом і цікавою оповіддю чайного майстра можна було 23 липня. Як розповіла завідувач сектору “Музей східного мистецтва“ Тетяна Олейнікова чайну церемонію проводять вже 5 рік поспіль. Провела дійство майстер чайної церемонії Ростислава Моспан. Детальніше […]