На Львівщині прощаються із захисниками

Як повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Львівську ОВА, на Львівщина прощається із захисниками:

Василь Повханич
Народився та проживав у селі Верхні Гаї. З серпня 2023 року поповнив лави захисників України. Виконував бойові завдання з захисту України як стрілець, помічник гранатометника у складі 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти вч А0296. Загинув під час мінометного обстрілу 29 травня 2024 року, поблизу села Діброва Сєверодонецького району Луганської області.

Роман Олійник
Народився та виріс у Бориславі. На військову службу був призваний у травні 2023 року. Загинув 31 травня на Горлівському напрямку Донецької області під час мінометного обстрілу. Олег Солотинський Уродженець міста Ланівці Тернопільської області. Упродовж 2014-2016 років брав участь у зоні проведення антитерористичної операції у складі 66 військово-мобільного госпіталю, а згодом у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Із перших днів повномасштабного вторгнення повернувся до складу 24 бригади. Виконував бойові завдання на Донеччині та Луганщині.

Іван Чорний
Львів’янин. Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем долучився до 63-ї окремої механізованої бригади. Брав участь у бойових діях на Миколаївщині, Херсонщині, Донеччині, Луганщині і Харківщині, за особисту мужність був нагороджений численними відзнаками.

Олег Солотинський

Уродженець міста Ланівці Тернопільської області.Упродовж 2014-2016 років брав участь у зоні проведення антитерористичної операції у складі 66 військово-мобільного госпіталю, а згодом у 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Із перших днів повномасштабного вторгнення повернувся до складу 24 бригади. Виконував бойові завдання на Донеччині та Луганщині.

Петро Козимка
Житель села Стремінь Великомостівської громади Червоноградського району.
Був головним сержантом 1-го механізованого взводу у військовій частині А4053. Загинув неподалік населеного пункту Торське Краматорського району, Донецької області.
Павло-Віталій Ленців Житель села Крупське Розвадівської громади. Загинув під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області.

Тарас Дубас

Мешканець села Брахівка Золочівського району. Був сержантом, навідником механізованого батальйону 67 окрема механізована бригада ЗСУ. Призваний на військову службу 28 липня 2022 року. Загинув 2 червня 2024 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області. Йому було 30 років.

Павло-Віталій Ленців

Житель села Крупське Розвадівської громади. Загинув під час мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Оріхово-Василівка Донецької області.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять і шана Героям України.

Next Post

Інноваційні технології у сфері автопідбору та їхні переваги

Сучасні інноваційні технології не тільки трансформують автомобільну промисловість, але й революціонізують процес підбору автомобілів для покупки. Для багатьох людей, у яких немає достатніх знань в цій галузі, важливо мати доступ до інструментів, які допоможуть їм зробити правильний вибір. У цій статті ми розглянемо ключові інноваційні технології в галузі автопідбору та […]