На Львівщині прощаються із захисниками

За даними Львівської ОВА, сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками:

Роман Мисак
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації активно займався волонтерською діяльністю для забезпечення потреб Збройних Сил України та для підтримки внутрішньо переміщених осіб. Згодом став на захист Батьківщини до складу військової частини А4017, виконував бойові завдання на східному напрямку.
У Романа Мисака залишилися батьки, син та молодша сестра

Богдан Кріль («Пірат») 
Львів’янин.
У 2019 році вступив на військову службу до Національної гвардії України, виконував бойові завдання у складі Окремого загону спеціального призначення «Вега Захід».
Із початком повномасштабного вторгнення боровся із окупантами у лавах полку «Азов», брав участь у боях за місто Маріуполь. Загинув під час бомбардування металургійного комбінату «Азовсталь».
Указом Президента України від 28 липня 2022 року був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
У Богдана Кріля залишилися батьки.

Іван Біскуп («Джон»)
Львів’янин.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини до лав 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ Збройних Сил України.
У Івана Біскупа залишилися батьки, брат та дружина.

Дутко Михайло
Житель села Наконечне Перше Яворівського району.
Старший син Михайла зараз боронить терени України від окупантів.
Дутко Михайло загинув 14 травня в районі населеного пункту Часів Яр (Бахмутський напрямок).

Ванько Ігор
Житель села Передвір’я, що у Краковецькому старостинському окрузі. У 2019 році вступив до лав НГУ і віддано виконував покладений на нього обов’язок. Після повномасштабного вторгнення пішов захищати країну. У воїна залишилась дружина та новонароджена донечка.

Євген Набок
31-літній мешканець Харківської області. Герой помер від поранень під час тривалого лікування у лікарні.
Поховали захисника 20 травня у місті Жовква Львівського району.

Світла пам’ять і шана Героям України!

Next Post

Яким має бути курс болденону на м'язову масу?

Болденоном називають Еквіпойз, також відомий як болденон ундециленат, є високоефективним з’єднанням, повільним стероїдом. Він містить важкі ундециленатні ефіри з 11 атомами вуглецю, й досягає свого максимуму через 3-4 дні після ін’єкції. А потім поступово вивільняється в кровообіг протягом приблизно трьох тижнів. Оптимальне дозування — 250 мг діючої речовини, що міститься […]