На Львівщині прощаються із захисниками

шана Героям

За даними Львівської ОВА, сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками:

Тарас Фіалка
Мешканець міста Бібрка, уродженець села Кожичів Яворівського району. Воїн був оператором взводу протитанкових керованих ракет у 33 бригаді в/ч А4447. Загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. У захисника залишилися батьки, дружина, син, донечка та брати.

Назар Хруставчук
Житель села Новосілка Солонківської громади. Служив у Національній Гвардії України. Загинув 25 жовтня під час бойового завдання, проводячи евакуацію в районі західних околиць Іванівки Куп’янського району Харківської області. У воїна залишились мама, син, дочка та два брати.

Ярослав Гривач
Народився в місті Новояворівськ Яворівського району. Коли почалось повномасштабне російське вторгнення, перебував закордоном. Повернувся, щоб стати на захист України в лавах добровольців з Правого Сектору. Згодом продовжив службу у підрозділі Сил спеціальних операцій Збройних сил України. У захисника залишились батьки та сестра.

Світла пам’ять і шана Героям України.

Next Post

Запрошуються на роботу верстатники деревообробних верстатів

Запрошуються на роботу верстатники деревообробних верстатів в с. Струтин.Дзвоніть за тел. – 0673578126. Поділіться цим у соцмережах:
Робота