На Львівщині поліцейські розпочали профілактичне відпрацювання «Розшук»

Поліція
Поліція

Комплекс профілактичних заходів  здійснюється з метою посилення протидії злочинності та підвищення ефективності розшуку підозрюваних, обвинувачених (підсудних), а також безвісно зниклих осіб тощо. Про це “Золочів.нет” повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.

“Від 12 вересня на Львівщині триває операція «Розшук», в ході якої поліцейські за допомогою спеціальної інформаційної системи перевірятимуть інформацію стосовно осіб, які розшукуються компетентними органами.  Зокрема, будуть перевірені дані тих, хто перебуває у розшуку за вчинення кримінальних та адміністративних порушень, що дозволить встановити їхнє місцеперебування, здійснити опитування та, при потребі, затримання. Також поліцейські перевірять інформацію стосовно безвісно зниклих осіб. Крім того, правоохоронці проводять  превентивну роботу щодо запобігання зникнення неповнолітніх. Поліцейські наголошують – якщо ваша дитина зникла, негайно телефонуйте на оперативну лінію 102. Важлива кожна хвилина! Операція «Розшук» триватиме до 30 вересня”, – інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Next Post

Трикотаж масло. Характеристики тканини та види виробів з неї

Новий текстильний матеріал під назвою «масло» вже встиг набути популярності. Це різновид трикотажу, що має гладку лицеву сторону та трохи шорсткий виворіт. Полотно добре тягнеться у будь-якому напрямку, тобто можна сказати, що ця тканина має таку характеристику, як бі-стрейч. Якщо вам потрібна тканина масло, то краще за все придбати її […]