На Львівщині оштрафовано ще 18 «господарів», які спалювали сухостій

29 березня на території Львівської області рейдовою групою було оштрафовано 18 «господарів», які спалювали сухостій на своїх присадибних ділянках, у полях, біля хат. На спійманих порушників-паліїв були складені адміністративні протоколи. Про це інформує кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Головне управління ДСНС України у Львівській області.

“За минулу добу рятувальники Львівщини здійснили 35 виїздів на ліквідацію пожеж сухостою. Загальна площа згарища складає понад 14 гектар. Галичан не зупиняють ані штрафи, ані загроза перекидання пожеж на житлові будівлі, чи те, що така пожежа може забрати власне життя.
Майте здоровий глузд і зрозумійте, що таке господарювання приносить тільки біду”, – повідомляють рятувальники.

Хочемо нагадати, що спалювання сухої рослинності та сміття карається законом у вигляді штрафу:
‼️ для громадян від 3 060 до 6 120
‼️ для посадових осіб 15 300 до 21 420
Також, під час рейдів, рятувальники проводять з населенням роз’яснювальну роботу. Громадяни отримують інформаційні листівки, щодо заборони спалювання сухої трави, небезпеки, яку несуть такі пожежі, а також доводиться інформація про штрафні санкції.

Next Post

Чому на Львівщині минулої доби 4 рази оголошували повітряну тривогу

Львівська обласна військова адміністрація повідомляє, що сирена сповіщала про повітряну тривогу 4 рази. “Сирена сповіщала про повітряну тривогу 4 рази (з 9 ранку 29 березня по 9 ранку 30 березня). У першому та останньому випадках був наліт стратегічної авіації росії з території Білорусі. Під час другої повітряної тривоги – ракетна […]