На Львівщині негода: поламані дерева (відео)

22 червня на Львівщині негода. Користувачі соцмереж публікують відео із падінням дерев.

“Професійні рятувальники спільно з працівниками місцевих пожежних команд 9 разів виїжджали на ліквідацію наслідків негоди Протягом доби чергування з 22-го на 23-тє червня професійні рятувальники Львівщини спільно з працівниками місцевих пожежних команд 9 разів залучались до ліквідації наслідків негоди. Так, зокрема рятувальниками 6 разів проводили розчищення доріг від повалених дерев, що перешкоджали проїзду в с. Жовтанці Львівського району, в сел. Східниця Дрогобицького району, в м. Борислав Дрогобицького району, в с. Волосянка Стрийського району в сел. Куликів Львівського району та в с. Оглядів Червоноградського району. Також рятувальники проводили роботи по розрізанню та прибиранню дерев що впали на житлові будинки в с. Пикуловичі Львівського району та в с. Старе Село Львівського району. Та у Львові на вул. Широкій пожежно-рятувальним відділенням розчищено вихід з магазину куди впало дерево і загородило аварійний вихід. Всередині знаходилась продавець”, – інформує ГУ ДСНС України у Львівській області.

Детальніше дивіться у відео, за матеріалами Varta1.

Нагадуємо кілька правил поведінки у негоду:

  • Під час грози, буревію найбезпечніше місце це ваш дім: зачиніть двері, вікна і вимкніть електроприлади;
  • Якщо негода застала вас на вулиці у населеному пункті, намагайтесь не ходити під карнизами будинків, а також тримайтеся подалі від розлогих дерев, рекламних щитів та ліній електропередач і тд;
  • Якщо ви опинилися в парку чи лісі, не ховайтеся від грози на підвищенні. Тримайтеся місця, де низькі дерева. Не можна ховатися від зливи під деревом: воно притягує блискавки. Крім того, є небезпека падіння важких гілок, які можуть зламатись від поривів вітру.
  • Якщо вас застала гроза на велосипеді або мотоциклі, припиніть рух і перечекайте грозу на відстані приблизно 30 м від них;
  • Якщо гроза застала вас в автомобілі, не потрібно його покидати, необхідно закрити вікна і опустити автомобільну антену. Бережіть себе!
Next Post

Пропав собака

Собаку знайдено. Дякуємо за допомогу! Поділіться цим у соцмережах: